Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien

  • 130 m²
  • 1 slaapkamer
  • 4 badkamers

Om van uw vakantie in Ho Chi Minh-stad te genieten, verblijf in Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien Ho Chi Minh-stad appartement, gelegen op afstand van 2 km van Opera van Ho Chi Minhstad en op 25 minuten lopen van de Bến Thành-markt.

Als gasten verblijven in deze accommodatie, hebben ze toegang tot een balkon en een zitruimte voorzien van airconditioning. Bij dit appartement zijn een bidet, een inloopdouche en een apart toilet aanwezig voor uw comfort. Verder kunt u genieten van een haardroger, badlakens en slippers in de badkamer.

Verrijk uw verblijf met het gemak van een waterkoker, een koelkast en keukengerei in de accommodatie.

Het Stadhuis van Ho Chi Minhstad ligt op een rijafstand van 10 minuten van dit appartement. Tot de interessante bezienswaardigheden behoort onder andere Bo De Pagoda, gelegen in de buurt van het appartement. Hoa Hung treinstation is op 3 km afstand en Truong Chinh tri Quan 4 bushalte een paar momenten van Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien Ho Chi Minh-stad
Soho Residence & Hotel
Mobiele prijsaanbieding

Soho Residence & Hotel

141 m van de accommodatie
USD 186 USD 167
per nacht
Yu Stay Lux And Cozy Apartment In City Center D1
Mobiele prijsaanbieding

Yu Stay Lux And Cozy Apartment In City Center D1

154 m van de accommodatie
USD 144 USD 130
per nacht
Jessica' 1 Bed Studio Condo In Canter
Mobiele prijsaanbieding

Jessica' 1 Bed Studio Condo In Canter

8.5
Fantastisch 2 beoordelingen
172 m van de accommodatie
USD 59 USD 53
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien appartement zijn onder andere het Stadhuis van Ho Chi Minhstad, Opera van Ho Chi Minhstad, de Bến Thành-markt.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien appartement?
      Restaurants in de buurt van Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien appartement zijn onder andere Tippy's Mexican Food Saigon en Uchi Sushi restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien appartement.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Skyline City Luxeretreat 3Br 3Ba Walk To Bui Vien Ho Chi Minh-stad

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten